

Kristen Stewart straffer sig selv
Kristen Stewart er stadig helt knust over, at hun har mistet Robert Pattinson. Efter det blev afsløret, at hun havde været sin kæreste utro med "Snowwhite and the Huntsman"-instruktøren, Rupert Sanders, har hendes liv været et stort rod.
Læs også: Jennifer Lawrence håner Kristen Stewart
"Twilight"-skuespillerinden gemmer sig nu hos en ven, og hun spiser næsten ingenting.
- Kristen er et nervevrag og lever på en diet bestående af cigarretter, sukkerfri Red Bull og chips. På mange måder er det Kristens måde at straffe sig selv på, fortæller en kilde til Showbizspy.com.
Kristen Stewart holder meget lav profil for tiden, og hun har for nylig meldt afbud til MTV Video Music Awards. Rygterne går også på, at hun ikke vil komme til premieren på sin nyeste film "On the Road".
Det er lidt synd, at Kristen Stewart er SÅ ked af det. Synes I, Robert Pattinson skal give hende en chance, så de i hvert fald kan får talt ud?
Læs også: Kristen Stewart til Robert - Jeg kan ikke leve uden dig
RobertPattinsonogKristenStewart








MestLæste


Pinlige historier: Det dobbelte toiletuheld

36 random fun-facts der vil overraske dig

Josephine Højbjerg får hovedrolle i ny dansk dramaserie

Se det søde billede: Her er Emil Jakobsens kæreste
