Kendte

Katy Perry prutter foran Robert Pattinson

Af Line Sølvhøj Jensen 5. august 2013
Bemærk at denne artikel er mere end et år gammel.
Katy Perry er træt af rygterne om, at hun dater Robert Pattinson. Derfor indrømmer hun nu, at de kun er venner – så tætte venner, at hun faktisk prutter foran ham!

Når man er sammen med sine venner, kan man være helt sig selv. Sådan har Katy Perry det også med sine venner. I de sidste mange måneder er der gået mange rygter om, at Katy Perry og Robert Pattinson dater hinanden, og de rygter er Katy Perry nu meget træt af.

Læs også: Robert Pattinson vil hænge ud med Harry Styles.

Derfor fortæller hun nu i et interview, at de kun er venner, og at hun kan være 100 procent sig selv overfor ham.

- Ok, her er så beviset for, at der ikke foregår noget mellem mig og Robert Pattinson. Jeg prutter foran ham. Rigtige putter. Og jeg prutter aldrig nogensinde foran en mand, jeg dater, fortæller Katy Perry i et interview til den engelske udgave af Elle.

Læs også: Katy Perry til forældre: - Jeg er ikke et djævlebarn.

Tænk engang, at Katy Perry skal indrømme noget så personligt bare for at få folk til at tro på, at hun ikke dater Robert! Hun måtte også sende en sød sms til Kristen Stewart for at overbesvise hende om, at hun ikke dater Robert.

- Han er min ven, jeg er som hans storesøster. Vi hænger bare ud sammen, forklarer hun i interviewet og indrømmer, at de heller aldrig har sovet sammen.

Sejt, at Katy og Robert kan være som søskende overfor hinanden. Har I nogle drengevenner, I kan være lige så tætte med?

35kendteInstagram

50 Cent - @50cent

Læs også: 50 Cent kiggede på bryster i Fona
Alicia Keys - @aliciakeys

Læs også: Stylefight - Miley Cyrus og Alicia Keys
Amalie Szigethy - @amalieprivatdk

Læs også: Amalie er den nye Paris Hilton
Anna fra "Paradise Hotel" - @annadue20

Læs også: Test - Hvilken Paradise Hotel-pige er du?
Aura - @auradione_official

Læs også: Eventyret om Aura
Beyoncé - @baddiebey

Læs også: Beyoncé hjælper Rihanna
Rihanna - @badgalriri

Læs også: Tjek Rihannas nye tøjkollektion
Britney Spears - @britneyspears

Læs også: Britney Spears viser sine private dele
Burhan G - @burhang1

Læs også: Burhan G's søde hemmelighed
Kate Perry - @californiancat

Læs også: Katy Perry - Jeg vil ikke snave med piger!
Carly Rae Jepsen - @carlyraejepsen

Læs også: Stjæl stilen - Carly Rae Jepsen
Christiane Schaumburg-Müller - @christianesm

Læs også: Stjernekjoler - Christiane Schaumburg-Müller
Christopher - @christophermusiccom

Læs også: Christopher - Justin Bieber er sej
Dakota Fanning - @fanningdakota

Læs også: Interview - Dakota Fanning fra Twilight
Harry Styles - @harrystyles

Læs også: Fan kaster sko i kuglerne på Harry Styles
Nicki Minaj - @itsnickiminajx

Læs også: Se Nicki Minajs nye look
Justin Bieber - @justinbieber

Læs også: Beliebers gjorde fødselsdagen bedre
Justin Timberlake - @justintimberlake

Læs også: Justin Timberlake og Jessica Biel er blevet gift
Kelly Osbourne - @kellyosbourne

Læs også: Kelly Osbourne kritiserer stjernerne
Kim Kardashian - @kimkardashian

Læs også: Justin Biebers fans truer Kim Kardashian
Lauren Conrad - @laurenconrad

Læs også: Lauren fra The Hills
Lena Dunham fra "Girls" - @lenadunham

Læs også: Kæmpe quiz - Er du en serieekspert?
Malene fra "Paradise Hotel" - @malenesandgaard

Læs også: Test - Hvilken type Paradise-spiller er du?
Nik & Jay - @nikandjay

Læs også: Nik & Jay quiz
Medina - @officialmedinamusic

Læs også: Knust Medina - Jeg elsker kun én
Niklas - @officialniklas

Læs også: Thomas' fem sommerhits
Ulven Peter - @peterbirch888

Læs også: Fie Laursen kysser med Ulven Peter
L.O.C. - @sgmd

Læs også: L.O.C. får kæmpe Valentins-kort
Stolle fra "Paradise Hotel" - @stollebaabz

Læs også: Stolle - Jeg bliver let forelsket
Johnson - @swagministeren
Sys Bjerre - @sysbjerre

Læs også: Sys Bjerre - Pailetter gør mig altid glad
Anna fra X factor-gruppen "Anna & Lusanda" - @tanalalala

Læs også: Anne & Lusanda - Sådan føles et knust hjerte
Taylor Swift - @taylorswift

Læs også: Taylor Swift spiser frokost med kræftramt fan
Vanessa Hudgens - @vanessahudgens

Læs også: Vanessa Hudgens lever det vilde ungdomsliv
Du kan også finde Vi Unge på Instagram - vi hedder @viunge

Læs også: Bliv en stjerne på Instagram

MegetMere