

Emma Watsons nye kæreste
Emma Watson har i øjeblikket travlt med optagelserne til sin kommende film "The Bling Ring", som har premiere i 2012. Men i lørdags var der lige tid til, at hun kunne slappe af fra optagelserne og være sammen med sin måske nye kæreste!
Læs også: Få Emma Watsons stil.
På en musikfestival i Californien kyssede Emma Watson helt offentligt en fyr, som hedder Will Adamowicz, og det så ud som om, at det var mere end bare en lille flirt. Parret stod længe sammen og holdt om hinanden og kyssede, mens de lyttede til musikken.
Læs også: Emma Watson afvist af taxa.
Will Adamowicz er ikke kendt i forvejen, og ham og Emma Watson skulle efter sigende have mødt hinanden på Oxford University.
Læs også: Emma Watson vil ikke være tynd.
Selv om der var mange pressefotografer og andre kendisser, som blandt andet Vanessa Hudgens, Rihanna og Katy Perry, til festivalen, så var Emma Watson altså ikke bange for at vise sin kærlighed frem, og vi synes, de virker som et rigtig sødt par.


Læs mere om
MegetMere


Brevkassen: "Jeg kan ikke mærke noget, når jeg stikker fingeren op"

I 2023 skal dine favorit-leggings se helt anderledes ud, end du er vant til

Andrea og Sylvester om intime sexscener med hinanden, at være skuespillere og barndomsvenner

Se det søde billede: Her er Emil Jakobsens kæreste

Her er skoen, der kommer til at erstatte dine Ugg-støvler i 2023

Brevkassen: "Må jeg springe min menstruation over?"
